Ця компанія входить до мережі крамниць електронних послуг «Твій час»
Отримати ліцензію і сертифікати

2016-07-19
ТзОВ

Дуже вдячна працівникам "Бізнес-Баланс" за проведене свято для бухгалтерів. Концерт був дуже хороший. Дякую за святковий та піднесений настрій. А також хочу окремо подякувати Вам за хорошу співпрацю з Вами. Працівники "Бізнес-Баланс" завжди надають поради та допомогу у всіх питаннях з якими я до них звертаюся. Дякую!

2016-07-18
Ковтун Марія

Дуже вдячна за чудове свято...Професійного Вам росту, енергії і здійснення всіх ваших намірів!(головний бухгалтер ТзОВ НВО "Облсількомунгосп")

2016-07-18
Наталія, ТзОВ "Альба"

Дякую за чудовий концерт присвячений Дню бухгалтера, який пройшов на високому рівні. Отримала море задоволення.

2015-07-29
ГАЛИНА ДМИТРАШ

Вибачаюся за запізнення! Дуже дякую за свято.Ви перші, які відійшли від правил і організували для нас свято, не як для роботів, а простих людей. Нам того дуже бракує.море емоцій.Я думаю, що багато з нас зрозуміло, що ми тратимо за тою роботою. Дякуємо за співпрацю.

2015-07-22
Бошняк Оля

Найперше хочеться подякувати за організацію проведення такого чудового свята, за Ваші докладені зусилля, дякую!

Музика, яка лунала в залі філармонії, викликала такі прекрасні світлі почуття – чуйність, доброту, безтурботність, легкість і свободу, які забуваються в нашій щоденній рутинній роботі. Ці мелодії додали поштовху і сил для  успішного виконання подальшої роботи, яку кожен має.

Наступне свято – нехай буде Вашим сюрпризом для нас, я впевнена, що це буде дуже вдало!

Дякую Вам за співпрацю, Ви молода, впевнена Команда Професіоналів своєї справи.

Без Вас було б досить важко долати ті камені, які створює наше  невтомне законодавство.

Хочеться побажати Вам натхнення для того, щоб Ви могли долати труднощі, які виникають у Вашій роботі,

щоб в майбутньому Ви змогли нам допомогти!

Щиро дякую!

2015-07-20
Ірина, ТзОВ "УРУС"
Щиро вдячна колективу ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС" за надзвичайно ефектне привітання з днем бухгалтера. Отримала море позитивних емоцій від чудового концерту та привітань від організаторів свята. Дякую за святковий настрій!!!!!!
2015-07-20
ТОВ "ВЕСТКОМ ЛТД"
Дякуємо команді ТОВ "Бізнес-Баланс" за те, що крім своєї професійної роботи ще маєте час на організації семінарів та свят. Дуже дякуємо за подароване відчуття справжнього свята 16.07.15р., за чудовий концерт і святкову атмосферу! Професійного Вам росту, енергії і здійснення всіх ваших намірів!
2015-07-17
Тереза
Дуже дякую за свято, яке нам (бухгалтерам) організувала адміністрація ТзОВ "Бізнес Баланс". Атмосфера була легка, невимушена, я би сказала тепла. Люди відпочили серед напруженого робочого тижня. Організаторам велике ДЯКУЮ!!!
2013-06-21
Наталія, ТзОВ "Торговий Дім "Світ СР"

Відгук з семінару:

"Особливий підхід до кожного запитання, завжди є відповідь, оперативність, тактовність і професіоналізм."

2013-06-21
ТОВ "Карабінери"

Відгук з семінару:

"Молодий, працьовитий, комунікабельний колектив. Не важко в телефонному чи електронному режимі завжди знайдуть відповіді на запитання. Дуже приємно з Вами працювати. Молодці"

  1 2 >
www.yt.ua